ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

З радістю повідомляємо Вам про перехід на нову бонусну Програму Лояльності «ВІДІ АвтоСіті». Отримайте Вашу нову Бонусну картку вже зараз!

Бонусна картка дозволяє використовувати всі переваги обслуговування за єдиною бонусною Програмою Лояльності у всіх дилерських центрах автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті» та страховій компанії «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», отримуючи при цьому кошти1 для майбутніх покупок та сплати за отримані послуги, а також використовувати привілеї обслуговування у мережах партнерів Програми Лояльності «ВІДІ АвтоСіті».
Керуй майбутнім!Бонусна програма лояльності ВІДІ АвтоСіті дозволяє накопичувати та обмінювати бали, а також
отримувати багато іншіх вигод
Знижки
Їжа та кава
Сервіс
Аксесуари
як працює програма лояльності
image
image

Розраховуйтесь карткою, оплачуючи свої щоденні покупки в магазинах і в мережі Інтернет — накопичуйте бали та обмінюйте їх на подарунки за програмою привілеїв MasterCard Rewards3.

image
image

Використовуйте картку під час заправлення автомобіля у мережі АЗК WOG2 та отримуйте додаткову знижку 1 грн/л на всі види пального, окрім газу та А-95 eco+.

image
image

Використовуйте картку у мережі «ВІДІ АвтоСіті».

Правила нарахування балів у всіх дилерських центрах «ВІДІ АвтоСіті»:
Момент нарахування балів Бали за лояльність
Сервісне обслуговування негарантійних автомобілів (у т.ч. за встановлення додаткового обладнання та аксесуарів) 10 балів за кожні сплачені 100 грн + «спеціальні» бонуси4
Сервісне обслуговування гарантійних автомобілів (у т.ч. за встановлення додаткового обладнання та аксесуарів під час купівлі автомобіля) 5 балів за кожні сплачені 100 грн
Для клієнтів центру з продажу автомобілів «ВІДІ Автомаркет»
Передача автомобіля за програмою trade-in 400 балів
Придбання автомобіля з можливістю використання бонусів для наступного обслуговування автомобіля та придбання запасних частин 250 балів
Для клієнтів, які вперше укладають договір страхування КАСКО5 у СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»
Придбання КАСКО для брендів Jaguar, Land Rover, Lexus, Infiniti, Acura, Volvo, Tesla 500 балів
Придбання КАСКО для інших брендів ВІДІ АвтоСіті 250 балів
Умови використання накопичених балів: кожний нарахований 1 бал дорівнює 1 грн для оплати товарів та послуг

Для використання всіх переваг Вашої бонусної картки реєструйтесь в особистому кабінеті «ВІДІ АвтоСіті» www.my-vidi.comта програмі привілеїв MasterCard Rewards.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ КАРТКОЮ:
  • щоразу під час звернення до дилерського центру «ВІДІ АвтоСіті» пред’являйте свою бонусну картку для отримання привілеїв учасника бонусної Програми Лояльності;
  • з метою оформлення та безкоштовного отримання бонусної банківської картки звертайтесь лише до відділень АТ «Ощадбанк», розташованих на території автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті»;
  • у разі втрати картки зверніться за телефоном гарячої лінії «ВІДІ АвтоСіті» 044 501 06 58 для блокування бонусного рахунку «ВІДІ АвтоСіті» та розпочинання процесу повторного випуску бонусної картки Програми Лояльності «ВІДІ АвтоСіті».
1. Ідеться про накопичення коштів на бонусному рахунку після сплати за товари чи послуги у разі пред’явлення бонусної картки під час звернення до одного з дилерських центрів автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті».
2. Зареєструйте Вашу бонусну картку у програмі «Прайд» на сайті mypride.wog.ua. Для цього картку необхідно попередньо активувати, скориставшись нею у будь-якому АЗК WOG.
3. З умовами програми привілеїв MasterCard Rewards Ви можете ознайомитись на сайті www.oschadbank.ua/ru/private/paycards/rewards www.loyaltygateway.com/rewards/phoenix/oschadnybankpremium).
4. «Спеціальні бонуси» — додаткові бали, що нараховуються для використання під час проведення першого регламентного ТО автомобіля після закінчення гарантії.
5Детальніше про умови дізнавайтесь за телефоном СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» (044) 503 35 55 або на сайті www.vidi-insurance.com.