В даному розділі знаходяться публічні пропозиції щодо укладення Договору (оферта), включаючи приклади Заяв-приєднання (акцептів), що отримують Страхувальники при акцепті публічної пропозиції, а також умови страхування до договорів.
УМОВИ ДОГОВОРІВ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ (КАСКО)
Для некредитних транспортних засобів.

Публічна Оферта добровільного страхування автомобілів (КАСКО)

Публічна Оферта добровільного страхування мототехніки (КАСКО)

Поширені запитання
Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.
Так, можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування вище вартості поліса на 1 рік.
Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.
  • дорожньо-транспортна пригода;
  • пожежа;
  • стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
  • потрапляння кам'яній і предметів;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • угон/крадіжка;
Відгуки

Усім доброго дня! Вважаю, що ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» заслуговує на високу оцінку! Висловлюю окрему, велику подяку фахівцю по роботі з клієнтами відділу врегулювання збитків Віталію Пуховцю! Пуховець В.В. швидко, якісно і професійно виконав свою роботу! Дякую! Успіхів Вам!

Олег Марчук 05.09.2019

Близько п‘яти років обслуговуюсь в Віді-Страхування. Щоразу отримую якісний сервіс з будь-яких питань. Пiсля тотального пошкодження мого авто, страхова відшкодувала усю вартість згідно договору КАСКО. Не дивлячись на досить велику кількість паперової роботи, був приємно здивований тим, що процес не затягувався, працівники допомагали, вчасно відповідали на усі запитання та були завжди на зв’язку. Особлива подяка Анатолію, був завжди на місці, пояснював усе доступно. Можу рекомендувати, я задоволений.

Богдан 02.10.2019

VIDI-страхование - это как раз то, что необходимо начинающему водителю. Пользуюсь услугами VIDI-страхования уже два года и могу высказать только положительные отзывы о работе персонала. Особую благодарность за профессионализм, корректное поведение и доброжелательное отношение к клиентам хочу выразить Анатолию Ткаченко, который очень быстро и четко оформил все необходимые документы для урегулирования моего страхового случая. Успехов!

Наталья 11.10.2019
З ПОЧАТКУ 2020 РОКУ
СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ВИПЛАТИЛА КЛІЄНТАМ ЗА ДОГОВОРАМИ КАСКО
33 767 618 грн
КЛЮЧОВЕ СЛОВО –ВИПЛАТИЛА