Компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» святкує своє 10-річчя!

24 вересня 2017 року страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» святкує своє 10-річчя! З кожним роком ми прагнемо бути кращими, пропонуючи кращі страхові продукти та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У свій день народження ми висловлюємо подяку всім нашим клієнтам і партнерам за надану довіру, лояльність і довгострокову співпрацю! Ми щиро раді кожному новому клієнту, особливо коли він приходить до нас за рекомендацією вже наявного. Ми пишаємося тим, що за ці 10 років ми заслужили довіру понад 3 000 клієнтів.

Наша команда – це наша гордість. Адже саме наші співробітники – це ланки одного ланцюга процесу удосконалення професіоналізму та рівня обслуговування клієнтів, зміцнення наявних позицій на ринку та реалізації нових амбітних завдань.

Ми впевнено дивимося вперед і з кожним роком покращуємо свої позиції та – результати на ринку автострахування України. У зв'язку з цим ми підбиваємо підсумки нашої 10-річної роботи:

Сьогодні ВІДІ-СТРАХУВАННЯ – це:

  • 14-е місце в ТОП-15 страхових компаній на ринку КАСКО України;
  • 7-е місце в ТОП-10 страхових компаній на ринку КАСКО м.Києва та Київської області;
  • 98% задоволених обслуговуванням клієнтів;
  • 9 з 10 клієнтів рекомендують нас своїм близьким;
  • у 6 разів фактична платоспроможність «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» перевищує нормативну;
  • 191 млн грн. було виплачено в якості страхового відшкодування;
  • укладено понад 28 000 договорів страхування КАСКО.

Протягом цих 10-ти років компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» стала добрим другом для клієнтів, надійним партнером і відповідальним роботодавцем.

«Наші клієнти – це головна наша цінність. Наше стратегічне завдання – надати їм якісний сервіс», – відзначає директор «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» Іван Загреба.

Приєднуйтесь до нас на Facebook і ви дізнаєтеся багато цікавого про страхову компанію «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», про наші досягнення, наші страхові послуги, вікторини, акції, а також ближче познайомитеся з нашими співробітниками та історією бренда VIDI!