Відбулися урочистості з нагоди 24-ї річниці VIDI!

Це історія про те, як за 24 роки невелика компанія «Пріус» перетворилася на велике Місто Автомобілів VIDI, яке надає повний комплекс послуг, а саме: тест-драйв, купівлю автомобілю, страхування, лізинг, кредит, trade-in, офіційний сервіс, продаж оригінальних аксесуарів і запасних частин.

Захопленість ідеєю, бажання працювати, постійне прагнення до досконалості разом із добре продуманою бізнес-стратегією, чіткою послідовністю кроків і регламентацією бізнес-процесів дозволили компанії успішно розвиватися в умовах динамічного конкурентного середовища та стати провідним роздрібним автомобільним оператором України. Шлях і дії CEO VIDI гідні того, щоб потрапити в підручники історії: вони наглядно ілюструють те, як маленька компанія може вийти за межі своїх кордонів, трансформуватися, вирости й досягти успіху!

Заступник Голови Наглядової ради VIDI Олег Джуринський привітав колектив VIDI й подякував усім співробітникам за високий професіоналізм, відданість компанії та постійне прагнення до вдосконалення. У своєму виступі він також окреслив головні тренди розвитку автомобільного ринку України й основні напрями розвитку VIDI. «Щоб бути успішними і в подальшому, нам потрібно переосмислити на цьому ринку самих себе. Донедавна ми усвідомлювали себе як мережу дилерських центрів, що представляють 16 відомих автомобільних і мотобрендів провідних автомобільних столиць світу, близько 100 автомобілів на тест-драйві тощо. Але в якийсь момент ми почали мислити по-іншому: насамперед, VIDI – це майже 70 тис. клієнтів, які нам довіряють», – зазначив Олег Джуринський. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам високий рівень сервісу, оскільки довіра споживачів – найбільша цінність для нас!

Цей день став особливим не лише для компанії та її засновників, але й для 59 її співробітників, чия багаторічна (понад 10 років) бездоганна праця була відзначена найвищої винагородою компанії – Золотим знаком VIDI. Ці люди – справжній кістяк команди VIDI. Вони прийшли в компанію ще в 2007-08х роках, на піку зростання автомобільного ринку, й пережили разом із нами дві масштабні кризи – у 2009 і 2014-15х роках. Ці люди – честь і гордість VIDI.

Ми приділяємо багато уваги професійному розвитку своїх співробітників та «вирощуванню» молодих спеціалістів. Ми впевнені, що саме кадри є найголовнішою цінністю нашої компанії. За 24 роки VIDI створила ефективну систему інтеграції нових співробітників, навчання та мотивації персоналу, запровадила програми корпоративного розвитку.

На сьогодні VIDI – це провідний роздрібний автомобільний оператор України з власною мережею дилерських центрів у Києві та Одесі. VIDI – це 160 моделей різних марок автомобілів і понад 160 сервісних постів, які щодня обслуговують до 500 автомобілів. Загальна площа Міста Автомобілів становить 55 тисяч квадратних метрів.

Колектив ТДВ «СК «ВіДі-Страхування» щиро дякує підприємствам у складі групи компаній VIDI за плідну співпрацю. Для нас VIDI – це не просто приналежність до відомого бренда, це сімейні цінності й традиції, інтегровані в корпоративну культуру та бізнес-філософію нашої компанії.

Ставайте частиною дружної родини VIDI та творіть історію разом із нами!