У квітні СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» виплатила понад 4 мільйони гривень страхових відшкодувань

За період роботи у квітні 2018 року страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», – офіційний страховий партнер автомобільних центрів «ВіДі АвтоСіті», виплатила 4 431 248 гривень страхових відшкодувань за договорами КАСКО.

Найбільше відшкодування за договором страхування КАСКО в розмірі 587 709 гривень отримав власник автомобіля Lexus LS 600 h, який був пошкоджений у результаті зіткнення з двома іншими учасниками дорожнього руху. Власнику автомобіля Toyota Land Cruiser 200 було виплачено 193 459 гривень за збитки, завдані транспортному засобу внаслідок наїзду на перешкоду. Страхова компанія відшкодувала 140 664 гривень власниці автомобіля Lexus GX 460, який постраждав від зсуву/падіння снігу й льоду з даху будинку.

За викрадені автомобілі страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» виплатила своїм клієнтам 1 470 562 гривень.

Звертаємо вашу увагу, що кожен клієнт СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» може он-лайн дізнатися про стан виплати у разі настання страхового випадку за договором КАСКО. Для цього досить увійти в «особистий кабінет клієнта», в якому можна відстежити всі етапи процесу його врегулювання та оперативно зв'язатися з вашим менеджером. Крім того, для інформування клієнтів використовуються смс-повідомлення.

Партнери СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – офіційні дилерські центри VIDI надали можливість проведення відновлюваного ремонту пошкоджених автомобілів на власних СТО. Клієнти змогли оцінити виняткову перевагу «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – відсутність необхідності очікувати перерахування коштів на рахунок СТО та можливість почати ремонт за гарантійним листом після ухвалення рішення про виплату.