ДІЇ ДОГОВОРУ СТРАХУВАННЯ КАСКО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Шановні клієнти та партнери, в зв'язку з введенням по всій території України карантинних заходів з протидії поширення коронавирусу COVID-19, сервісні центри МВС тимчасово змінили режим роботи та призупинили надання фізичним та юридичним особам послуги реєстрації нового транспортного засобу, якщо воно не використовується для забезпечення діяльності об'єктів критичної інфраструктури (медичних установ, комунальних господарств тощо).

Сьогодні особистий автомобіль є не тільки засобом пересування, а й особистою «капсулою безпеки». Тому, розуміючи всю складність ситуації що склалася, ми внесли зміни в договір страхування КАСКО, який укладається при купівлі нового автомобіля та підготували роз'яснення щодо специфіки його дії під час карантину.

Важливо! Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» прийняла рішення, що на період дії карантину та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, при укладанні договору КАСКО за всіма ризиками страхування надання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу є необов'язковим. Для укладення договору страхування КАСКО страхувальникові достатньо надати оригінали договору купівлі-продажу ТЗ, акту приймання-передачі ТЗ й акту огляду реалізованого ТС. Дана умова поширюється тільки на нові транспортні засоби, які на момент настання страхового випадку є незареєстрованими.

Для уточнення умов і деталей процедури укладення договору страхування КАСКО, будь ласка, зателефонуйте до контакт-центру за тел .: 0445033555. Наші спеціалісти в режимі онлайн підберуть для Вас найкращі умови страхування КАСКО та проконсультують щодо всіх переваг страхування автомобіля в СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ».

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить до складу групи VIDI і вже 12 років спеціалізується на автострахуванні. В галузевому рейтингу Insurance Top 2019 компанія входить в ТОП-15 страхових компаній на ринку КАСКО в Україні та займає 5-е місце на ринку КАСКО Києва й Київської області. 98% клієнтів задоволені рівнем сервісу СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ».

Страхова компанія продовжує виконувати всі умови та зобов'язання за діючими договорами страхування у звичайному режимі, при цьому залишаючись доступною для Вас і в режимі онлайн.

Ваша безпека – наш пріоритет!

Бережіть себе, дотримуйтеся карантину та довіряйте тільки перевіреним надійним страховим компаніям!