ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЦЕНТР АВТОКРЕДИТУВАННЯ

15 лютого в Києві розпочав роботу перший в Україні Центр АВТОКРЕДИТУВАННЯ. Тепер кредит на автомобіль можна оформити безпосередньо в автосалоні без відвідування банку. У Центрі АВТОКРЕДИТУВАННЯ бажаючі придбати автомобіль в кредит можуть отримати всю необхідну інформацію про автомобілі, представлені в салонах ВіДі АвтоСіті, вибрати вподобану комплектацію й отримати повну фінансову консультацію про умови кредитування та страхування. Клієнту підберуть оптимальний варіант кредитної програми з урахуванням його побажань щодо розміру першого внеску та терміну кредиту, і нададуть всі послуги з оформлення кредиту.

Центр АВТОКРЕДИТУВАННЯ – це перспективний спільний проект групи VIDI та ПАТ «Державний ощадний банк України», який спрямований на спрощення отримання кредиту на автомобіль.

Як зазначає директор страхової компанії «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» Іван Загреба: «Сьогодні процес оформлення кредиту займає 5-7 робочих днів, 80% з яких припадають на погодження й оформлення документів. Потім слідує поїздка до банку для укладання кредитного договору. Ми цінуємо особистий час наших клієнтів, тому створюємо для них максимально комфортні умови купівлі автомобіля в кредит. Звичайно, нам ще далеко до оформлення кредиту на автомобіль за 1 годину, але за 1 день – це цілком реально!»

Оформлення кредитного договору відбувається безпосередньо в автосалоні за максимально зручною для клієнта системою. Принцип роботи досить простий: клієнт обирає автомобіль у будь-якому автосалоні ВіДі АвтоСіті та разом з персональним фінансовим консультантом від VIDI визначає програму кредитування і страхування КАСКО. У максимально короткий термін Центр АВТОКРЕДИТУВАННЯ проводить всі необхідні погодження по клієнту й, у разі позитивного рішення, видає Гарантійний лист. На підставі Гарантійного листа клієнт може відразу укласти кредитний договір, договір страхування КАСКО та внести перший авансовий платіж в касу банку, яка також знаходиться на території ВіДі АвтоСіті.

Таким чином придбати автомобіль в кредит стає простіше і набагато комфортніше для наших клієнтів.

Відвідайте Центр АВТОКРЕДИТУВАННЯ в ВіДі АвтоСіті на вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл. та дізнайтеся більше про легкі умови кредитування на авто. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 0 800 308 999.