У вересні СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» виплатила понад 4,6 мільйони гривень страхових відшкодувань за договорами КАСКО

Найбільше відшкодування в розмірі 232 352 гривень отримав власник автомобіля Toyota RAV-4, пошкодженого в результаті пожежі. СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», вивчивши обставини події, визнала її страховим випадком і ухвалила рішення про відшкодування страхового збитку власнику автомобіля, згідно з умовами договору страхування «Повне КАСКО».

Власнику автомобіля Toyota Camry було виплачено 211 271 гривень за збитки, завдані внаслідок лобового зіткнення з іншим транспортним засобом. Аварія, в результаті якої постраждав автомобіль, сталася в Одеській області на ділянці траси «7-й кілометр». На смугу, якою рухався автомобіль Toyota Camry, несподівано на високій швидкості виїхав моторолер без державних номерних знаків. Незважаючи на те, що водій швидко відреагував і практично зупинив автомобіль, уникнути зіткнення не вдалося. У результаті ДТП серйозно постраждала передня частина автомобіля.

Страхова компанія відшкодувала 187 931 гривень власнику автомобіля Honda CR-V, який постраждав унаслідок зіткнення з вантажним автомобілем ЗІЛ. Аварія сталася в Київській області. На смугу, якою рухався позашляховик, з другорядної дороги виїхала вантажівка, водій якої не помітив дорожній знак «поступися дорогою». Внаслідок зіткнення автомобіль Honda CR-V отримав серйозні пошкодження правого боку.

Ще один інцидент з автомобілем клієнта та вантажним автомобілем стався в м. Київ на Окружній дорозі. На смугу, якою рухався легковий автомобіль Ford Fusion, несподівано виїхала вантажівка марки DAF. У результаті зіткнення Ford Fusion розвернуло на 180° і відкинуло на сусідню смугу руху. Внаслідок ДТП постраждала ліва сторона автомобіля клієнта. Обсяг збитків, завданих власнику Ford Fusion, згідно з висновками експертів, становив 106 678 гривень.

Також страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» виплатила своїм клієнтам 902 500 гривень за викрадені автомобілі.

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» в рамках своїх зобов'язань, передбачених договорами страхування КАСКО, надала можливість проведення відновлювальних ремонтних робіт пошкоджених автомобілів на СТО офіційних дилерських центів VIDI. Клієнти змогли оцінити виняткову перевагу «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – відсутність необхідності очікувати перерахування грошей на рахунок СТО та можливість розпочати ремонт за гарантійним листом після ухвалення рішення про виплату.