Єдине вікно» VIDI – зручний спосіб врегулювання страхових випадків та кузовний сервіс вашого авто в одному місці

Придбали авто або вже маєте “залізного друга” й не можете визначитись, в якій страховій компанії оформити КАСКО?

Пропонуємо Вам скористатись послугою «Єдиного вікна» VIDI

від СК ”ВІДІ-Страхування” та ”ВІДІ Кузовний сервіс».

Головними перевагами ТДВ "СК “ВІДІ-Страхування” є:

 • 67 526 804  гривень виплатили з початку 2023 року.

Збитки відшкодовуються без урахування попередніх виплат навіть у випадку, якщо сумарний збиток перевищує страхову суму - страхова сума не зменшується після виплат відшкодування.

 • Входимо до першої п'ятірки по КАСКО у Київському регіоні.

Більше 10 млн грн щомісячних виплат страхових відшкодувань.

 • 29 років автодосвіду групи компаній VIDI та понад 200 тисяч задоволених клієнтів.

СК «ВІДІ-Страхування» входить до складу групи компаній VIDI, яка протягом багатьох років є активним учасником автомобільного бізнесу України, одним із лідерів на ринку легкових автомобілів та офіційним дилером 19-ти автомобільних брендів зі світовими іменами.

 • Наші партнери – провідні міжнародні та українські банки.

Ми є надійними партнерами з автострахування при співпраці з міжнародними та українськими банками: АТ "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ", АТ "АБ УКРГАЗБАНК",  АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", АТ КБ "ПРИВАТБАНК",  АТ КБ "КРЕДОБАНК", АТ "ОТП БАНК".

 • Прозора страхова компанія, яка повністю відповідає вимогам НБУ.
 • Система якості у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

 

СК "ВІДІ-Страхування”, для вирішення страхових випадків, пов’язаних з кузовним ремонтом, співпрацює з компанією "ВІДІ Кузовний сервіс”. Це не тільки дозволяє вирішити питання в одному місці, а ще й швидко та якісно провести ремонт авто без очікувань перерахування коштів.

Чому саме “ВІДІ Кузовний сервіс”

 • Професійний ремонт: кваліфіковані майстри й техніки, які виконують високоякісний ремонт кузовів автомобілів.
 • Використання оригінальних запасних частин: у своїй роботі використовуємо лише оригінальні запчастини, що забезпечує якісний та надійний ремонт. І як наслідок, – довгу службу авто.
 • Гарантія на всі виконані роботи.
 • Приймання авто у неробочий час. Якщо з вашим авто сталась неприємна ситуація, яка вимагає кузовного ремонту – ми готові прийняти його у неробочий час, незалежно від дня тижня. Ви маєте змогу залишити автомобіль на кузовний сервіс у будь-який зручний для вас час з 20:00 вечора до 08:00 ранку. Процес замовлення відбувається онлайн через особистий кабінет VIDI.
 • Скорочені терміни ремонту.

 

Наразі СК “ВІДІ-Страхування” разом з “ВІДІ Кузовний сервіс” мають послугу “Єдине вікно” для врегулювання страхових випадків та кузовного ремонту авто  – це ще один крок спрощення процедури, оскільки ВІДІ-Страхування координує всі процеси після настання страхового випадку.

Переваги “Єдиного вікна” очевидні:

 • Зручність. Вам не потрібно самостійно шукати кузовний сервіс або інші необхідні послуги після настання страхового випадку. Плюс до того відновлення автомобіля здійснюється без очікування перерахування коштів за його ремонт. Все вирішується через “Єдине вікно”, що економить ваш час і зусилля.
 • Спрощена координація. Страхова компанія відповідає за організацію всіх етапів відшкодування та ремонту автомобіля, включаючи відправку його до кузовного сервісу та взаємодію з майстрами.
 • Швидкі страхові виплати. Всі етапи врегулювання страхових випадків вирішуються у внутрішніх процесах страхової компанії та кузовного сервісу.
 • Підтримка. Кожного клієнта супроводжує особистий аварійний комісар.
 • Зменшення стресу. Ви отримуєте менше стресу і хвилювань через втрату часу та несподівані витрати, оскільки всі питання вирішуються в одному місці.

“Єдине вікно” – чудовий варіант для клієнтів, які пережили страховий випадок, і хочуть мінімізувати неспокій на більш зручний і координований процес.

 

Бути впевненим, що з автомобілем нічого не станеться неможливо, а от забезпечити його якісний та швидкий ремонт у разі настання страхового випадку можна разом з “Єдиним вікном” від СК “ВІДІ-Страхування” та “ВІДІ Кузовний сервіс”.