СК «ВІДІ Страхування»

СК «ВІДІ Страхування» пропонує власним клієнтам нову послугу – онлайн лонгація договору КАСКО. На наше переконання, на сьогодні найважливішими цінностями бізнесу є довіра у взаємовідносинах та час інвестований у бізнес процеси. Саме довіра та ефективність використання власного часу на необхідні речі є умовами досягнення ефективного результату щодня та успіху у справах.

Онлайн лонгація договору, дозволяє нашим клієнтам зберігати усі привілеї Повного страхування КАСКО. Договір підписаний онлайн, має таку ж силу як і договір підписаний безпосередньо в компанії у менеджера по страхуванню. Водночас компанія турботливо ставиться до кожного нового клієнта, зберігаючи можливість офлайн зв’язку з менеджерами. Основна функція онлайн послуг страхування – зробити максимально зручний, швидкий та комфортний сервіс для клієнтів, які знають і розуміють усі деталі страхування.

Основними умовами використання послуги онлайн лонгації договору КАСКО у ВІДІ Страхування є оформлений договір за програмою Повне КАСКО та сплачені всі платежі за ним, а також дотримання процедури ідентифікації, верифікації та фінансовий моніторинг згідно з законодавством України. З детальними умовами користування послугою можна ознайомитися на сайті компанії: https://insurance.vidi.ua

«Відповідати складним, гнучким вимогам часу і водночас бути надійним стабільним партнером для кожного клієнта – це виклики, які бере на себе СК «ВІДІ Страхування», - зазначає директор Іван Загреба. – Наша компанія відповідає високим стандартам якості обслуговування та діє на прозорих умовах інформування громадськості про свою діяльність. Довіра клієнтів та репутація компанії є для нас найважливішими пріоритетами діяльності».

Робота, щодо відкриття нових послуг та нових можливостей для клієнтів СК «ВІДІ Страхування» триває. З радістю інформуватимемо про нові послуги та можливості.