ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»: – НАМ 11 РОКІВ!

Сьогодні, – 24 вересня, СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» святкує свій 11-й день народження. Для нас це були 11 цікавих, почасти складних, але дуже захопливих років становлення та розвитку. За цей період ВІДІ-СТРАХУВАННЯ отримала 11 чинних ліцензій на ведення різних видів страхової діяльності та неодноразово визнавалася різними українськими рейтингами надійною, відкритою та професійною страховою компанією на ринку КАСКО в Україні.

Завдяки сумлінній роботі команди компанія отримала довіру понад 30 000 клієнтів, надійних партнерів і визнання експертів ринку. Кожен учасник нашої команди будує роботу так, аби кожен клієнт отримав страхові послуги на найвищому професійному рівні. Наша мета – зробити життя наших клієнтів спокійним, безпечним і простим.

Керівництво СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» вітає співробітників компанії, клієнтів і партнерів із Днем народження компанії та бажає невичерпної енергії й оптимізму, успіхів у всіх починаннях, професійного зростання, реалізації творчих задумів, здоров’я та благополуччя!