ВІДІ-СТРАХУВАННЯ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕЙТИНГУ СУМЛІННИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ 2017

Для участі у Всеукраїнському конкурсі «Сумлінні платники податків – 2017» було подано 425 заявок з усієї України. «Вагому роль в оцінюванні відігравали не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи. Сума сплачених податків не є вирішальною. Асоціація платників податків і фіскальна служба узгодили критерії визначення переможців – це сплата податків, фіскальна дисципліна, благодійні внески та висока зарплатня. І найголовніше – серед переможців немає жодної компанії, яка видає зарплату в конвертах», – зазначив Голова Вищої рейтингової комісії, Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться Асоціацією платників податків України з 2011 року. Основна мета його – підвищити авторитет сумлінних платників податків у бізнесі, суспільстві та державі. Урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу "Сумлінні платники податків – 2017» відбулася 30 листопада в готелі «Прем’єр Палац», в рамках святкування 20-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

vidi_insurance_podatky_2018_11.jpg

«Для нас перемога в рейтингу "Сумлінні платники податків – 2017" – це визнання результатів діяльності всієї групи VIDI, її відкритої бізнес-стратегії, прозорої діяльності, ефективного управління та злагодженої роботи всього трудового колективу.

ВІДІ-СТРАХУВАННЯ – відповідальна українська компанія, яка працює на ринку страхування понад 11 років. Ми щиро дякуємо експертам за високу оцінку, партнерам за довіру та нашим співробітникам за професіоналізм і продуктивну роботу! Ми не просто платимо податки, ми інвестуємо в наше суспільство і нашу країну, тим самим, створюючи якість життя і економічну стабільність», – прокоментував перемогу Іван Загреба, директор СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ».

***

ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» працює на страховому ринку України з 2007 року. Має 11 ліцензій, виданих Нацкомфінпослуг України, на підставі яких пропонує широкий спектр страхових продуктів з автомобільного страхування, страхування від нещасних випадків, страхування комерційної та приватної власності, страхування відповідальності юридичних і фізичних осіб.

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» неодноразово була визнана різними українськими рейтингами як надійна, прозора та професійна страхова компанія на ринку КАСКО в Україні. Відповідно до рейтингу INSURANCE TOP 2018, СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» посідає 12 місце в Україні та 6 місце в Києві та Київській обл. на ринку КАСКО.

ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» є членом ЛСОУ.