Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить у TOP-15 найбільших страхових компаній на вітчизняному ринку КАСКО за рейтингом Insurance TOP

Згідно з даними рейтингу страхових компаній Insurance TOP* за 2017, СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» посідає 13-е місце в списку найбільших страхових компаній України на ринку КАСКО за обсягом страхових платежів на суму 87,6 млн грн.

ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» спеціалізується на страхуванні автомобілів і пропонує якісні страхові продукти з високим рівнем клієнтського сервісу. Для нас якісний клієнтський сервіс – це проста, інтуїтивно зрозуміла й зручна комунікація на будь-якому етапі спілкування, – від першого знайомства – до врегулювання страхового випадку.

Головні конкурентні переваги СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» полягають у тому, що ремонт застрахованих автомобілів здійснюється відразу після прийняття рішення про виплату, не чекаючи перерахування коштів від страхової компанії на СТО, а ремонт відбувається виключно на офіційних СТО відповідного бренда.

Серед додаткових переваг страхування КАСКО від СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» варто відзначити наступні:

  • страхування від усіх ризиків, страхове відшкодування визначається за рахунками офіційних СТО;
  • територія покриття - Україна **, Європа і країни СНД;
  • вартість автомобіля не зменшується протягом усього терміну страхування незалежно від кількості та розміру страхових виплат;
  • принцип «нове за старе» – страхове відшкодування виплачується без урахування зношування деталей автомобіля;
  • немає відмови у виплаті відшкодування внаслідок грубих порушень ПДР;
  • можливість дистанційного врегулювання страхових подій;
  • принцип «Єдиного вікна» – продаж страхових полісів КАСКО, врегулювання страхових випадків, ремонт автомобіля – усе це відбувається на території групи компаній VIDI;
  • 24/7/365 – цілодобова служба підтримки на території України, виїзд аварійного комісара на місце страхового випадку, який визначає причину, характер і розмір страхових відшкодувань;
  • стабільна страхова компанія, гарантом якої ає автомобільна група VIDI.

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – компанія, яка динамічно розвивається та входить до складу групи компаній VIDI. Фінансові показники та щорічні рейтинги «Insurance Top» промовисто свідчать про те, що СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» рухається у правильному напрямку.

* Журнал "Страховий рейтинг «Insurance Top (Іншуренс Топ) — проект Українського науково-дослідного інституту «Права та економічних досліджень». «Insurance Top» — єдине відкрите джерело інформації на страховому ринку, яке ґрунтується на офіційній статистиці страхових компаній України та щоквартально публікує статистичні дані ТОП-100 ризикових компаній і ТОП-25 компаній сектора страхування життя. Страхові компанії, представлені в цьому рейтингу, є найбільш інформаційно відкритими перед клієнтами та партнерами.

** Окрім: зон бойових дій і військових конфліктів; незаконно окупованих і / або відчужених територій; території Автономної Республіки Крим; м Севастополь; територій проведення антитерористичних операцій; територій, визначених відповідно до чинного законодавства України, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, або поза контролем української влади.