Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить в ТОП-20 найбільших страхових компаній на ринку України

За даними офіційного й незалежного рейтингу страхових компаній України «Insurance TOP»* за 9 місяців 2017 року страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» посідає 14-е місце в списку кращих страхових компаній України на ринку КАСКО.

Рейтинг найбільших страхових компаній України зі страхування КАСКО складено за показником «Страхові премії», який показує розмір страхової компанії, її надійність і здатність виконувати свої зобов'язання. Обсяг страхових платежів СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» в 2017 році становив 59,113 млн грн.

Крім цього, страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» посідає 7-е місце за результатами рейтингу страхових компаній на ринку КАСКО в місті Києві та Київській області та продовжує демонструвати високий рівень платоспроможності, який в 3 рази перевищує нормативний.

КАСКО від «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» – це:

  • повний пакет страхового захисту вашого автомобіля від будь-яких непередбачуваних подій;
  • ремонт застрахованих автомобілів виключно на офіційних СТО дилерських центрів «ВіДі АвтоСіті»;
  • ремонт автомобіля за «Гарантійним листом» – без очікування перерахування грошей від страхової компанії на рахунок СТО;

І найголовніше:

  • ви стаєте членом сім'ї VIDI Автодинастія!

ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» спеціалізується на автомобільному страхуванні та пропонує якісні страхові продукти з високим рівнем клієнтського сервісу та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

044 503 35 55 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України - безкоштовні. Вартість дзвінка з мобільного телефону визначається відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.)

* Журнал «Страховий рейтинг «Insurance Top» (Іншуренс Топ) — проект Українського науково-дослідного інституту «Права та економічних досліджень». «Insurance Top» — єдине відкрите джерело інформації на страховому ринку, яке базується на офіційній статистиці страхових компаній України та щоквартально публікує статистичні дані ТОП-100 ризикових компаній і ТОП-25 компаній сектора страхування життя. Страхові компанії, представлені в цьому рейтингу, є найбільш інформаційно відкритими перед клієнтами та партнерами.