VIDI ЗА ПРОЗОРИЙ БІЗНЕС

27 вересня 2018 року в Києві відбувся круглий стіл на тему «Легальний бізнес - приклад українських підприємств», де учасники поділилися досвідом ведення чесного бізнесу та на власному прикладі підтвердили ефективність такої діяльності в Україні. У межах засідання круглого столу відбулося нагородження переможців першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017», серед переможців якого - відразу дві компанії з групи VIDI: страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» і офіційний дилер Тойота «ВіДі Автострада».

 

Як повідомляють в Асоціації платників податків України, головна мета цього конкурсу - підвищити авторитет сумлінних платників податків у суспільстві та створити сприятливі умови для взаємодії бізнесу та держави. Це цілком і повністю збігається з філософією ведення бізнесу кінцевих бенефіціарів власників VIDI. Так, Віталій Джуринський не раз говорив про те, що вони з братом народились і виросли в Україні, хочуть, щоб в цій країні росли та жили їхні діти та внуки. Тому саме в економіку цієї країни вони вклали гроші: при цьому підприємства VIDI не мають зв'язків з офшорними компаніями, не мають валютних рахунків, виплачують зарплату лише в безготівковій формі зі сплатою всіх зборів, а також  нараховують і сплачують податки в бюджет в повному обсязі.


Перемога в рейтингу «Сумлінних платників податків – 2017» – це визнання результатів діяльності всієї групи VIDI, її відкритої бізнес-стратегії, ефективного управління та злагодженої роботи всього трудового колективу. Ми дякуємо експертам за високу оцінку, а нашим співробітникам за довіру та продуктивну роботу. Обіцяємо й надалі тримати високу планку чесного бізнесу, з кожним роком неухильно збільшуючи результати своєї діяльності.

 

Уже понад 11 років страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» допомагає клієнтам автоцентрів у придбанні страхових полісів на автомобіль, а також захищає їх інтереси у разі настання страхового випадку. СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» неодноразово була визнана різними українськими рейтингами як надійна, прозора та професійна страхова компанія на ринку КАСКО в Україні.

 

Захопленість ідеєю, бажання працювати, постійне прагнення до досконалості разом із добре продуманою бізнес-стратегією, чіткою послідовністю кроків і регламентацією бізнес-процесів дозволили ВіДі-Страхування успішно розвиватися в умовах динамічного конкурентного середовища. Ми пишаємося тим, що сьогодні, відповідно до рейтингу INSURANCE TOP 2018, СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» займає 12 місце в Україні та 6 місце в Києві та Київській обл. на ринку КАСКО.