ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»

Шановні Клієнти, СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» працює за звичайним графіком роботи та виконує всі свої зобов’язання. Водночас, відповідно до рекомендацій Нацкомфінпослуг щодо провадження діяльності з надання небанківських фінансових послуг в умовах карантину, ми підготували для Вас Інструкцію про те, як можна оформити та повноцінно користуватися нашими послугами у віддаленому режимі.

Інструкція з дистанційної роботи Клієнта з СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»:

  • Для отримання консультації щодо укладання договору страхування або реєстрації повідомлення про настання страхового випадку Вам необхідно зателефонувати за номером: 044-503355.
  • Відповідно до Вашого питання/звернення за Вами буде закріплений персональний менеджер страхової компанії: продавець-консультант зі страхування або аварійний комісар департаменту врегулювання страхових подій.
  • Копії всіх документів необхідних для укладання договору страхування, або оформлення страхового випадку Ви можете надіслати своєму персональному менеджеру зручним для Вас способом: e-mail, Viber, WatsApp, Telegram.
  • Оригінали документів Ви можете надіслати до СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» поштовим відправленням, кур’єрською службою доставки або залишити у скринці для відвідувачів за адресою: вул. Велика Кільцева, 56, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08131, Україна.

Залишайтеся вдома! Дотримуйтеся карантину та будьте здорові!

З повагою та турботою про Вас,

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»