Нові виклики 2024 року для страховиків України

Понад 40% страхових компаній України, після набрання чинності з 1 січня 2024 року нових вимог Національного банку, зокрема, до капіталу і платоспроможності, не будуть їм відповідати.
Про це на пресбрифінгу повідомила перший заступник голови Національного банку (НБУ) Катерина Рожкова, передає "Інтерфакс-Україна".
При цьому уточнюється, що посилення вимог передбачено новим законом "Про страхування", а для приведення своєї діяльності у відповідність до оновлених стандартів страховим компаніям буде надано півроку.
Перший заступник голови НБУ також повідомила, що регулятор наступного року має намір провести оцінку якості активів страховиків, щоб бути впевненим у тому, наскільки коректно страхові компанії відображають їхню вартість у своїх балансах.
При цьому вона зазначила, що для всіх учасників ринку нині з'являються нові виклики, пов'язані, насамперед, із забезпеченням безперебійної роботи сервісів, що дуже важливо для фінансової стабільності.
Варто відмітити, що страхова компанія ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» в повній мірі відповідає всім вимогам регулятора ринків фінансових послуг – Національному банку України. Головною стратегією страхової компанії в забезпеченні страхових резервів є розміщення коштів на депозитних рахунках в провідних Українських та європейських банках. Загальний об'єм коштів, котрі використовуються в покритті страхових резервів складає більше 130 млн. грн.
Окрім бездоганного покриття страхових резервів в своїй діяльності ми переслідуємо ключову ціль – це якісне задоволення потреб наших клієнтів, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта та зручні сервіси, в тому числі online, при комунікації зі страховою компанією. Підтвердженням тому є високий показник рівня задоволення клієнтів – 98%.
Ми максимально підтримуємо прагнення та стратегію Національного банку України, котра направлена на створення сильного, прозорого та стійкого ринку фінансових послуг України в галузі страхування.