КАЛЬКУЛЯТОР КАСКО

Навіщо оформляти КАСКО?

Це питання ставлять перед собою чи не всі автовласники. То як же бути? Давайте для початку розберемося із самим поняттям «що таке КАСКО».

Отже, це вид добровільного страхування транспортного засобу від ймовірних варіантів його пошкоджень.

КАСКО оформляється між страхувальником (фізична особа, власник ТЗ) та страховиком (страхова компанія) двома шляхами:

  1. Договором страхування;
  2. Страховим полісом.

Власник автомобіля, який оформив КАСКО, може розраховувати від страховика на грошове відшкодування або ремонт на СТО завданих транспортному засобу пошкоджень.

Поліс КАСКО передбачає вирішення таких можливих ситуацій:

Купити КАСКО – бути спокійним за власний автомобіль та знати, що у випадку будь-яких непередбачуваних обставин зможеш його відновити, не залучаючи кошти із сімейного бюджету.

Поліс КАСКО – маст-хев усіх, без виключення, автовласників: будь то початківець чи досвідчений водій, оскільки існує величезна кількість випадків, коли ДТП трапляється з вини третіх осіб або непередбачувані «сюрпризи» можуть виникнути, коли машина просто припаркована на узбіччі чи «ночує» на парковці.

Мати КАСКО – позбутися організаційних питань, які виникають у разі настання страхового випадку. Оскільки після звернення страхувальника до страховика всі подальші дії по відновленню авто, зокрема перерахування коштів на СТО, бере на себе страхова компанія

Варто пам’ятати! Неможливо застрахувати своє авто від ушкоджень, проте можливо застрахувати себе від їх наслідків.

Зберегти власний бюджет і нерви – оформити поліс КАСКО.