Автоцивілка

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Які розміри виплати можуть бути?
1
Ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить 130 000,00 грн на одного потерпілого, але не більше п'ятикратного ліміту відповідальності по одному страховому випадку.
2
Обов'язковий ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих, становить 260 000,00 грн на одного потерпілого.
Які документи потрібні для оформлення
Card image cap
Водійське посвідчення
Card image cap
Ідентифікаційний код
Card image cap
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
Купуйте поліс ОСЦПВ в «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»

Страховий поліс ОСЦПВ* (Автоцивілка) – це обов'язковий вид страхування відповідальності водія в Україні.

Вартість страхового полісу ОСЦПВ є рівнозначною в усіх страхових компаніях і залежить тільки від об’єму двигуна, місця реєстрації та типу транспортного засобу. Це рішення прийнято на законодавчому рівні.

Покриття поліса ОСЦПВ та ліміт відповідальності водія регламентуються чинним законодавством України. Страховий поліс діє виключно на території України.

*Договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів оформлюється ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», як агентом на підставі договорів доручення укладених між ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» та ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569295 від 21.01.2011 р.), ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та ПАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЗУ УКРАЇНА» (ліцензія Нацкомфінпослуг АГ №1569236 від 12.01.2011 р.).

Заповніть форму, і ми розрахуємо вартість та доставимо Вам поліс, оформлений на традиційному паперовому бланку.

Поширені запитання
Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.
Так, можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування вище вартості поліса на 1 рік.
Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.
  • дорожньо-транспортна пригода;
  • пожежа;
  • стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
  • потрапляння кам'яній і предметів;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • угон/крадіжка;
З ПОЧАТКУ 2019 РОКУ
СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ВИПЛАТИЛА КЛІЄНТАМ ЗА ДОГОВОРАМИ КАСКО
64 782 211 грн
КЛЮЧОВЕ СЛОВО –ВИПЛАТИЛА
Про компанію
24 вересня 2007 року – дата державної реєстрації Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ». Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить до складу групи компаній «VIDI», яка протягом багатьох років є активним учасником автомобільного бізнесу України, одним з лідерів на ринку легкових автомобілів та офіційним дилером автомобільних брендів зі світовим ім'ям. Читати повністю