В даному розділі знаходяться публічні пропозиції щодо укладення Договору (оферта), включаючи приклади Заяв-приєднання (акцептів), що отримують Страхувальники при акцепті публічної пропозиції, а також умови страхування до договорів.
УМОВИ ДОГОВОРІВ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ (КАСКО)
Для некредитних транспортних засобів.

Публічна Оферта добровільного страхування мототехніки (КАСКО)

Поширені запитання

Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.

Так, можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування вище вартості поліса на 1 рік.

Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.

  • дорожньо-транспортна пригода;
  • пожежа;
  • стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
  • потрапляння кам'яній і предметів;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • угон/крадіжка;
Відгуки

Я водій машини КА6783АХ. Нещодавно у мене був страховий випадок. Хочу висловити велику подяку за швидкість в обслуговуванні, своєчасне інформування аварійного комісара Куриловича Дмитра. Усі питання вирішені, дякую!

Антон 22.06.2021

Хотелось бы отметить не только своевременную, но достаточно быструю помощь страховой ВИДИ, в частности сотрудника Вадима из отдела урегулирования убытков. Он оказал квалифицированную помощь в короткие сроки, проявив сочувствие и человечность. Спасибо за хороший сервис: не только механический, но эмоционально позитивный. ;)

Инна 17.06.2021

Отзыв о работе Дмитрия Куриловича: Всякий раз, когда обращаемся в страховую Дмитрий отзывчиво и в полной мере дает ответы на все вопросы. Компетентно оценивает нанесенный ущерб. И в подготовке документов мы ни разу не сталкивались с задержками, всё своевременно.

Ксения Кравченко 16.06.2021
З ПОЧАТКУ 2021 РОКУ
СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ВИПЛАТИЛА КЛІЄНТАМ ЗА ДОГОВОРАМИ КАСКО
25 635 310 грн
КЛЮЧОВЕ СЛОВО –ВИПЛАТИЛА