В даному розділі знаходяться публічні пропозиції щодо укладення Договору (оферта), включаючи приклади Заяв-приєднання (акцептів), що отримують Страхувальники при акцепті публічної пропозиції, а також умови страхування до договорів.
УМОВИ ДОГОВОРІВ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ (КАСКО)
Для некредитних транспортних засобів.

Умови добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО) від 23.09.2020 р.

Переглянути

Публічна Оферта добровільного страхування мототехніки (КАСКО)

Поширені запитання
Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.
Так, можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування вище вартості поліса на 1 рік.
Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.
  • дорожньо-транспортна пригода;
  • пожежа;
  • стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
  • потрапляння кам'яній і предметів;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • угон/крадіжка;
Відгуки

Обрав ВІДІ-СТРАХУВАННЯ відразу після того, як придбав автомобіль і вже сім років з цією компанією, про що не разу не пожалкував. Цінностю любої компанії є люди. Саме завдяки професіоналам, ВІДІ - номер один у моєму рейтингу. Щиро дякую за врегулювання моєї справи Кошевому Ігорю Олексійовичу, професіоналу і людині! В ситуації, коли клієнт знервований, його професійний та зважений підхід заспокоїв мою дружину і визвав у мене щиру повагу! Весь процес він провів так ненапряжно, що я навіть не відчув, що знаходжусь в офісі на оформлені мого випадку - заспокійливі і професійні дї повернули нас до рівноваги! А через тиждень я вже отримав інформацію, що виплата страхового відшкодування проведена і мою машину чекають на СТО - просто фантастика! Щиро рекомендую компанію ВІДІ-Страхування і особлива подяку Кошевому Ігорю Олексійовичу!

Ігор 11.11.2020

Хорошая страховая. Урегулированием страхового случая занимался Андрей Вислоух - компетентный и внимательный специалист. К проблеме подходит конструктивно, в работе с клиентами внимателен и отзывчив. Работа Андрея заслуживает должного внимания и поощрения.

Антон 10.11.2020

В этом году пошла какая-то чёрная полоса, 3 страховых случая почти подряд. В страховой быстро всё оформили, решения по случаям тоже довольно быстро были приняты, СТО получило средства, один ремонт уже сделан, второй уже запланирован. Рекомендую!

Александр 03.11.2020
З ПОЧАТКУ 2020 РОКУ
СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ВИПЛАТИЛА КЛІЄНТАМ ЗА ДОГОВОРАМИ КАСКО
67 167 525 грн
КЛЮЧОВЕ СЛОВО –ВИПЛАТИЛА