В даному розділі знаходяться публічні пропозиції щодо укладення Договору (оферта), включаючи приклади Заяв-приєднання (акцептів), що отримують Страхувальники при акцепті публічної пропозиції, а також умови страхування до договорів.
УМОВИ ДОГОВОРІВ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ (КАСКО)
Для некредитних транспортних засобів.

Умови добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО)

Публічна Оферта добровільного страхування мототехніки (КАСКО)

Для автомобілів придбаних в кредит.

Умови договорів добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО) АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Поширені запитання

Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.

Так, можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування вище вартості поліса на 1 рік.

Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.

  • дорожньо-транспортна пригода;
  • пожежа;
  • стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
  • потрапляння кам'яній і предметів;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • угон/крадіжка;
Відгуки

Купив у VIDI авто і одразу застрахував і не разу не жалкую. Моніторив різні страхові по вартості і тут по ринку +- однаково. Для себе бачу перевагу все в одному місці набагато прозоріше і є відповідальність з боку Дилера та Страхової компанії. Якщо ремонт то буде все по білому офіційно зі збереженням гарантії.

Андрій 13.03.2024

Хочу залишити свій позитивний відгук і подяку менеджеру Дмитру, який допоміг врегулювати страховий випадок у найшвидші терміни, попередньо проконсультував по усім можливим варіантам та доп.опціям, а також персонально “провів” нас по усім етапам аж до моменту отримання машини з сервісного центру. Зекономили час, нерви та кошти :)

Даша 15.06.2023

Дякую компанії ВіДі страхування за швидке та якісне врегулювння мого страхового випадку. Все було зроблено чітко та без будь-яких затримок, окрема вдячність Куриловичу Дмитру за професійну роботу. Відмічу також лояльність та клієнтоорієнтованість компанії. Всім рекомендую до співпраці.

Вадим 15.05.2023
З ПОЧАТКУ 2024 РОКУ
СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ВИПЛАТИЛА КЛІЄНТАМ ЗА ДОГОВОРАМИ КАСКО
82 064 991 грн
КЛЮЧОВЕ СЛОВО –ВИПЛАТИЛА