ВАКАНСІЇ

Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» є частиною групи компаній VIDI та входить у TOP-15 найбільших страхових компаній України на ринку КАСКО за даними рейтингу страхових компаній Insurance TOP 2018.

СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» приділяє багато уваги професійному розвитку своїх співробітників та «вирощуванню» молодих спеціалістів. Ми впевнені, що саме кадри є найголовнішою цінністю нашої компанії. За 24 роки VIDI створила ефективну систему інтеграції нових співробітників, навчання та мотивації персоналу, запровадила програми корпоративного розвитку. Ми допомагаємо нашим співробітникам набути впевненості в завтрашньому дні та будувати щасливе майбутнє!

ВІДІ-СТРАХУВАННЯ прагне найвищих стандартів під час обслуговування клієнтів, тому надає широкі можливості для розкриття власного потенціалу та кар'єрного зростання своїх співробітників. Ми зацікавлені в тому, щоб у нас працювали тільки найкращі фахівці.

Що ми пропонуємо кандидатам?
  • Великі можливості для кар'єрного зростання
  • Широкий спектр унікальних програм навчання і розвитку
  • Конкурентоспроможну заробітну плату
  • Медичне страхування та корпоративні знижки для співробітників
  • Цінний досвід роботи в компанії з відомим брендом VIDI
На разі відкритих вакансій немає.
Інші вакансії VIDI можна подивитися за цим посиланням.
Звертаємо вашу увагу, що жодна з компаній, яка входить до групи VIDI, у разі працевлаштування не вимагає проходження додаткових оплатних курсів і не співпрацює з посередниками з будь-яких питань працевлаштування.