добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (з розширеним лімітом відповідальності за “Автоцивілкою”)
Випадки для добровільного страхування
1
Нанесення шкоди життю та здоров'ю третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди
2
Нанесення шкоди майну третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди
Які документи потрібні для оформлення
Водійське посвідчення
Ідентифікаційний код
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
ЗАМОВИТИ СТРАХОВКУ
Заповніть інформацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
ТАКОЖ ВИПЛАТА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИКОНСТРУКТИВНІЙ ЗАГИБЕЛІ АВТОНАВІТЬ ЯКЩО ПІСЛЯ ДТП АВТОМОБІЛЬ НЕ ПІДЛЯГАЄ РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЮ!
Як правило, на страхування приймаються автомобілі не старше 10 років.
Так, можливо. Однак, при укладанні договору страхування на термін менше року потрібно мати на увазі, що вартість короткострокових договорів страхування вище вартості поліса на 1 рік.
Так, кількість внесків і терміни їх сплати визначаються відповідно до правил страхування, затвердженими в страховій компанії.
СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ВИПЛАТИЛА КЛІЄНТАМ ЗА ДОГОВОРАМИ КАСКО
104 440 028 грн
КЛЮЧОВЕ СЛОВО –ВИПЛАТИЛА
Про компанію
24 вересня 2007 року – дата державної реєстрації Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ».Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить до складу групи компаній «VIDI», яка протягом багатьох років є активним учасником автомобільного бізнесу України, одним з лідерів на ринку легкових автомобілів та офіційним дилером автомобільних брендів зі світовим ім'ям.Читати повністю
Що робити у разі настання страхового випадку по КАСКО
1
Негайно, але не пізніше 1 години після настання страхового випадку повідомити про його настання відповідні компетентні ограни України (органи МВС, ДАІ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо) та викликати на місце події їхніх представників для забезпечення документального підтвердження страхового випадку, а також одержати від них документи, що підтверджують факт, час, причини, обставини і наслідки настання страхового випадку.
2
Повідомити страхову компанію протягом 24 годин з моменту настання події (у разі настання події за межами України — протягом 48 годин з моменту її настання) за телефонами цілодобового страхового асистансу